?

Log in

No account? Create an account
Лекція з глибинної екології 6.10 і фільм "Прекрасна зелена" 20.10. в КМА - Спільнота українських політологів — LiveJournal [entries|archive|friends|userinfo]
Спільнота українських політологів

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Лекція з глибинної екології 6.10 і фільм "Прекрасна зелена" 20.10. в КМА [Oct. 2nd, 2010|01:18 pm]
Спільнота українських політологів

ua_politologia

[androsland]
Екоклуб "Зелена Хвиля" та Національний екологічний центр України 

розпочинає проект "Зелений кінотеатр та Екочитання"

6 жовтня о 18:00 в 3 корпусі, у 213 аудиторії (зелена аудиторія) відбудеться семінар-дискусія "Про деякі напрямки глибинної екології".
Запрошений гість - В.І.Постніков, доктор технічних наук, екофілософ, перекладач бестселерів "Коли не лишається нічого святого" Джеррі Мандера і "Кінець техноутопії" Уїльяма Каттона.

Глибинна екологія – це одне з значних соціальних та філософських рухів нашого часу. Це рух - опір проти домінування людини над природою. Пошук нового сенсу життя в механістичному та аморальномі світі.

Короткий екскурс в історію, основні напрямки та переспективи для XXII сторіччя (Це не помилка :).

20 жовтня о 18:00 в 3 корпусі 213 аудиторії (зелена аудиторія) показуватиметься фільм "Прекрасне зелене - La belle verte"

Міла (Coline Serreau) прибуває на нашу прекрасну зелену Землю з іншої планети, де люди живіть набагато ближче до природи. На Землі вона знайомиться з Максом (Vincent Lindon),його родиною та іншими людьми, на прикладі яких дізнається про всю несуразніть нашого сучасного систематизованого технократичного світу. Однак Міла має унікальні здібності, вона вміє відключати людей від системи, після того люди стають тими, кими вони є насправді і починають себе вести відверто, іноді навіть абсурдно і несистемно.
linkReply