?

Log in

No account? Create an account
Спільнота українських політологів — LiveJournal [entries|archive|friends|userinfo]
Спільнота українських політологів

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Парламент збирається ЗАБОРОНИТИ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ в Україні [Jun. 8th, 2010|01:17 pm]
Спільнота українських політологів

lebed_michael
У середу, 9 червня 2010 року, о 14:30 у конференц-залі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) розпочнеться прес-конференція на тему “Парламент збирається заборонити акції протесту в Україні”."Онлайн" відео-трансляція прес-конференції - mms://217.20.164.161:1755/unian_online.asf (http://press.unian.net/ukr/abouttranslation)Згідно розкладу засідань українського парламенту, 17 червня 2010 року Верховна Рада розглядатиме у другому читанні та в цілому проект Закону "Про порядок організації і проведення мирних заходів" (№ 2450), який, за оцінкою правозахисників, всупереч нормам Конституції та міжнародних зобов’язань країни загрожує суттєво обмежити право на мирні зібрання в Україні. Зокрема, норма законодавчої ініціативи про повідомлення про захід не менше ніж за 4 дні до його проведення, по суті, встановлює "дозвільний" порядок проведення мітингів всупереч визначеному Конституцією - "повідомчому". Законопроект також фактично унеможливлює проведення спонтанного мирного заходу (стихійний протест і т.п.). Чотирьох днів, як показує практика, достатньо, щоб корумпований суд під будь-яким приводом заборонив людям збиратися. Тому ніякі зібрання, проти яких заперечує влада, ви провести не зможете. Подібні антидемократичні закони вже діють, зокрема, в Росії, Казахстані та Білорусі, де їх систематично використовують проти як громадських активістів та і звичайних громадян. Варто також підкреслити, що репресивні норми законопроекту де-факто діють в деяких містах України вже зараз, що свідчить про наступне - влада має чіткий та послідовний план наступу на громадські свободи. Тому ймовірність прийняття законопроекту № 2450 17 червня є досить високою.Під час прес-конференції про небезпеки прийняття законопроекту розкажуть: член Громадської Ради при МВС України з питань забезпечення Прав Людини Володимир Чемерис, голова Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» Олексій Кляшторний та представник Всеукраїнської молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Михайло Лебедь. Тел.: +380681217741. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +30503806268 (Володимир Чемерис), +380681217741 (Михайло Лебедь)Більше про законопроект № 2450 читайте тут - http://helsinki.org.ua/index.php?id=1275910431, http://unian.net/ukr/news/news-379955.html, http://unian.net/rus/news/news-379420.html, http://pravda.com.ua/columns/2010/06/7/5115897

 

ПІДПИСУЙТЕ ЗВЕРНЕННЯ_ВИМОГУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ З ПРИВОДУ ЗАКОНОПРОЕКТУ http://lebed-michael.livejournal.com
linkpost comment

Семинар Бориса Кагарлицкого "Перспективы массового левого движения в Украине и РФ" [May. 12th, 2010|03:21 pm]
Спільнота українських політологів

androsland
В пятницу, 14 мая в 16.00 в Институте Новая Демократия (метро Политех. ин-т, ул.Ванды Василевской 7, ауд.704б) пройдет семинар известного российского политолога Бориса Кагарлицкого "Сектанты 21 века. Перспективы массового левого движения в России и Украине".
Приглашаем всех желающих. Вход свободный!
Кагарлицкий Борис Юльевич (1958 г.р.) - кандидат политических наук, политолог и публицист.Read more...Collapse )
linkpost comment

Новини Інституту філософії НАН України [Apr. 26th, 2010|02:35 pm]
Спільнота українських політологів

androsland
1. Доступні для скачування ФІЛОСОФСЬКІ ДІАЛОГИ (2010), Вип. 4. "Філософсько-антропологічні читання: Творча спадщина В.І.Шинкарука та сьогодення": http://www.filosof.com.ua/Filos_dialogy/Vyp_4.pdf

2. 1 жовтня 2010 року Інститут філософії імені Г.С.Сковороди проводить читання «Європейський вибір України: філософсько-антропологічні параметри осмислення».
Заявки на участь у читаннях із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, наукового ступеня, звання та посади, теми виступу та домашньої адреси просимо надсилати за адресою: 01001, м. Київ-1, вул. Трьохсвятительська 4, Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України, відділ філософської антропології, Андросу Євгену Івановичу.
linkpost comment

Анонс: прозентація природоохоронних бестселлерів [Mar. 1st, 2010|09:18 pm]
Спільнота українських політологів

androsland
Молодіжне відділення Національного екологічного центру України
Спілка вільних журналістів «Природа над усе!»
представляють

Презентацію природоохоронних бестселерів
«Кінець техноутопії» та «Коли не лишається нічого святого»
у перекладі доктора технічних наук, екофілософа
ВІКТОРА ПОСТНІКОВА.

КОЛИ: 3 березня, 19:00.
ДЕ: Обсерваторія КНУ імені Тараса Шевченка, 2 поверх, конференц-зал.
Адреса: м. Київ, вул. Обсерваторна 3.
Для контактів: (044) 383 27 41.

Гостям презентації будуть представлені переклади класичних природоохоронних книг Джеррі Мандера «Коли не лишається нічого святого» та Уїльяма Р. Каттона мол. «Кінець техноутопії», котрі присвячені питанням глибинної екології та подальших шляхів взаємодії людської цивілізації та навколишнього середовища. Дискусія та цікаві питання вітаються!

Сторінка творів та перекладів Віктора Постнікова: http://www.proza.ru/avtor/transprose
 
www.kyiv.in.ua
linkpost comment

Презентація нового номера літературно-мистецької газети «Простори» [Jan. 14th, 2010|05:34 pm]
Спільнота українських політологів

androsland

press poster

Поряд з війною.Поряд з війною. Презентація нового номера
літературно-мистецької газети «Простори»

21 січня о 18:00 у Книгарні «Є», за адресою вул. Лисенка,3 відбудеться
презентація другого номера тематичної газети «Простори», присвяченого метафорі
«війни» в українській повсякденності.  Під
час презентації автори й перекладачі читатимуть художні й публіцистичні тексти,
художники представлять свої візуальні рефлексії щодо теми номера «Поряд з
війною», а також відбудеться розмова з ініціаторами літературно-мистецького інтернет-проекту
ПроStory (www.prostory.net.ua).

Read more...Collapse )
linkpost comment

Мрії 68-го відродилися у Червоному корпусі [Nov. 5th, 2009|03:36 pm]
Спільнота українських політологів

androsland

Afisha_Mechtateli_228 жовтня відбулася неординарна подія для культурного життя Київського національного університету імені Тараса Шевченка та студентської тусовки загалом – було презентовано новий кіноклуб. Клуб отримав назву «26 кадр», діятиме по середам у Червоному корпусі КНУ, а організували його Наукове товариство студентів та аспірантів і Студентська профспілка «Пряма дія».

Соціально-протестна діяльність останньої організації наклала свою специфіку на тематику пропонованих глядачам фільмів – переважно в «Червоній хаті» «крутитимуть» гостросоціальне кіно. Відбуватиметься це не задля розваги, а, як висловився співорганізатор кіноклубу Андрій Мовчан, задля активізації думки глядачів шляхом дискусій після кожного кінопоказу.
Read more...Collapse )

linkpost comment

Епідемія - епідемією, а піар - піаром... [Nov. 5th, 2009|01:37 pm]
Спільнота українських політологів

androsland
За останні дні епідемія стала найважливішою темою для інформаційних агентств. Засоби масової інформації (чи я сказав би - дезінформації) формують картину так, що пересічному громадянинові важко щось спрогнозувати. А відсутність конкретики при наявності певної інформації призводить до панічних страхів, спекуляцій і тому подібного. Звичайно, не викликає сумнівів складність ситуації у західних областях, непідготовленість більшості людей до епідемії не тільки матеріально, але й морально та фізично. У даній статті я не хотів би на даний момент категорично та зі звинуваченнями аналізувати дії урядовців, які намагаються пожежними заходами стабілізувати ситуацію.
Read more...Collapse )
linkpost comment

Відкрився сайт філософського осмислення революції Politonomia [Oct. 29th, 2009|09:56 pm]
Спільнота українських політологів

androsland
Сайт Politonomia.org.ua - спілка вивчення революційної думки супроти сучасної прогнилих політичних верхів в Україні. Публікуються твори класиків та сучасних авторів, київських, львівських, чернівецьких і всіх інших активістів.
Цікався революційною думкою, інакше телевізор тебе обдурить і ти добровільно віддаси свої гроші в кишеню олігархам. Читай, думай, коментуй, пиши сам.

Платформа сайту:

Read more...Collapse )
Запрошуються автори усього спектру політичних поглядів для дискусії та вироблення політологічного дискурсу!

Публікується на прохання редколегії сайту.
link2 comments|post comment

Алла Шлапак - зустріч 12 жовтня у КНУ [Oct. 8th, 2009|12:05 am]
Спільнота українських політологів

androsland
ЛЕКТОРІЙ
НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТВ
ФІЛОСОФСЬКОГО ФАКУЛЬТЕУ КНУ


12 жовтня 2009 р. (понеділок) о 13:00

аудиторія 330 Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка
(Зал засідань Філософського факультету)

депутат київради VI скликання, співголова депутатської фракції “Блок Леоніда Черновецького”, Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту. У 2008 р. - член постійної комісії Київради з питань земельних відносин

АЛЛА ШЛАПАК

“МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ У КИЄВІ: проблеми, тенденції, перспективи”


Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі

Контактний телефон: 8 067 645 40 43


Цитати: «Не може бути найкращого менеджера, або найкращого депутата. Може бути лише команда, здатна показувати результат… У нас молода команда, і найголовніше, що наша ефективність підтвердилась, і ми будемо розвиватися. Але те, що нова політична еліта зародилася, і вона має майбутнє — це однозначно… Проблеми киян треба вирішувати шляхом голосувань і обговорень, а не кулаками. Це стосується не лише Київради».
P.S. Цікаві та дискусійні питання по темі вітаються!
linkpost comment

Авторская коллекция каламбуров по изб. кампании 2009-2010 [Oct. 3rd, 2009|11:35 pm]
Спільнота українських політологів
politzone
Авторская коллекция каламбуров по изб. кампании 2009-2010:
«Віктор Янукович – почує кожного. Зрозуміє кожного третього».
«За 2009 рік надруковано 2,3 млрд грн. ВОНА ПРАЦЮЄ».
«Врятувати країну, перерити грядку, заштукатурити стіни – Арсеній. 8(057)4551355».

Телевизор не смотрю, поэтому про другие слоганы не знаю... :)
linkpost comment

navigation
[ viewing | 10 entries back ]
[ go | earlier/later ]